TV8

TV8

Это телеканал от Turkey. Это канал, который вы можете смотреть онлайн дома и в дороге, на мобильных устройствах, подключенных к Интернету, включая телефоны, планшет, ПК / ноутбук, устройства Android, iPhone / iPad и Smart TV. И мы являемся одним из поставщиков сигналов интернет-телевидения, которые вы можете использовать для доступа. Канал обеспечивает онлайн-трансляцию с наилучшим качеством видео.

Смотрите прямую трансляцию TV8. Turkey телеканалы

 Oпубликованный February 22, 2015

Due to broadcast content copyright, the owner does not provide live streaming content on another site or at this time, live streaming content is not available. So you can visit their website to update the latest information.

We will provide streaming content when possible, regularly update the content on this site to capture the information you are interested in a timely manner.

 Open the new window

TV8
8
2 пользователи
5
4
3
2
1

Arda'nın Ramazan Mutfağı / Yeni Bölüm
Şuan TV8'de Arda'nın Ramazan Mutfağı / Yeni Bölüm var. Programdan sonra saat 12:45 itibariyle Yaşamdan Hikayeler / Canlı başlayacaktır.

TV8 Canlı yayın linki ve TV8 frekans bilgileri - TV8 canlı izle

TV8 canlı izlemek için ve TV8 frekans bilgilerine ulaşabilmek için ihtiyacınız olan herşey bu sayfada.

TV8 her yayın sezonunda olduğu gibi izleyenleri ekrana çekmeye devam ediyor. Türkiye'nin en çok izlenen yarışma ve şov programlarının yer aldığı TV8 ekranlarında vizyonda ses getiren sinema filmleri de izleyenlerle buluşuyor. Keyifli bir vakit geçirmek için TV8 ekranlarında mutlaka size uygun bir program bulacaksınız.

Ekranların en çok izlenen yarışma programları Survivor 2017, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz, İşte Benim Stilim, Göz6, Rising Star ve daha nicesini TV8 ekranlarından canlı izleyebilirsiniz. Yarışmaların dışında ekranların en farklı şov programı olan 3 Adam, Oynat Bakalım, Saba ile Oyuna Geldik, Arda'nın Mutfağı, Aramızda Kalmasın, Survivor Panorama, 1 Alp 3 Çocuk gibi sevilen programları da TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8 kanalını canlı izlemek için sadece televizyon karşısında olmanıza gerek yok. TV8'i uydu üzerinden izleyebildiğiniz gibi internet üzerinden cepten, tabletten ve bilgisayar ile de kesintisiz olarak izlemeniz mümkün. Bunun için https://www.tv8.com.tr/canli-yayin linkini tıklayabilirsiniz.

TV8'i canlı izlemek için ihtiyacınız olan HD Frekans Bilgileri

Uydu -> Türksat 4A, Frekans -> 12356 Mhz, Polarizayon -> Yatay (H), Sembol Oranı -> 7100, FEC -> 2/3

Webiste: http://www.tv8.com.tr/canli-yayin

Мы никоим образом не связаны с трансляцией “TV8” и не несет ответственности за их содержание. Все содержимое является собственностью “TV8” соответствующие владельцы.

У нас есть несколько предложений, чтобы вы могли найти свой любимый телеканал:

tv8 turkey frequency tv8 turkey tv8 turkey live tv8 turkey online tv 8 turkey canli tv8 turkey frequency turksat tv8 turkey lyngsat tv8 turkey hd tv8 turkiye canli survivor turkiye tv8


отказ от ответственности - live-TV-channels является абсолютно законным и содержит только ссылки на другие веб-сайты в Интернете, которые делают доступными встроенные функции, такие как Youtube, Facebook, Filmon, Livestream, Dailymotion, ustream.tv ... Мы не размещаем и не загружаем какие-либо видео/медиа файлы, live-TV-channels не несет ответственности за законность содержания других сайтов, на которые ведут ссылки. Если у вас есть какие-либо юридические проблемы, пожалуйста, свяжитесь с соответствующими владельцами/хостерами медиа-файлов.

Top