Kent TV

Kent TV

Это телеканал от Turkey. Это канал, который вы можете смотреть онлайн дома и в дороге, на мобильных устройствах, подключенных к Интернету, включая телефоны, планшет, ПК / ноутбук, устройства Android, iPhone / iPad и Smart TV. И мы являемся одним из поставщиков сигналов интернет-телевидения, которые вы можете использовать для доступа. Канал обеспечивает онлайн-трансляцию с наилучшим качеством видео.

Смотрите прямую трансляцию Kent TV. Turkey телеканалы

 Oпубликованный October 29, 2015, и последний измененный 3 months ago.

  Use Link instead

Из-за различий в подключении могут быть случаи, когда живая трансляция или реальная оценка не обновляются быстро; Пожалуйста, обновите страницу, если у вас возникли проблемы.

Откройте исходную страницу ☛ кликните сюда.

Kent TV
8
2 пользователи
5
4
3
2
1

Bodrum’un ilk ve tek televizyonu olan Kent TV,  grubumuzun medya alanındaki bir girişimi olarak 2000 yılında kurulmuştur. Kent Medya Grubu’nun diğer yayın organı www.kenttv.net ise 2002 yılında yayın hayatına başlayarak yalnızca Bodrum’da değil,  ülkemizde en çok izlenen Bodrum merkezli haber portalı durumundadır. 

Günün 24 saati kesintisiz yayın yapan Kent TV, bölgenin gündemini belirleyen haberleri, bölge halkının beğenerek takip ettiği programları ve canlı yayın konuklarıyla tüm Bodrum Yarımadası halkının yüreğine hitap eden tek görsel medya kuruluşudur.

Bodrum dışında yaşayan ancak Bodrum’da olan bitene kayıtsız kalmayanlar için www.kenttv.net güçlü ve rakipsiz bir haber kaynağıdır. Web sitemizden Kent TV yayınlarının da canlı olarak izlenebilmesi, özleyenlerin ve haberdar olmak isteyenlerin Dünyanın her köşesinden Bodrum’u takip etmeleri için tek seçenektir.

Kent TV yönetim ve yayıncılık anlayışı, Bodrum yarımadası’nın geleceğini ilgilendiren her konuya büyük bir hassasiyetle yaklaşır. Bodrum yarımadasının tanıtılması, bölge sorunlarının gündeme getirilmesi ve çözüm noktasında katkıda bulunmak Kent TV’nin temel hedefi ve yayın politikasıdır.

Kent Tv bu yönetim ve yayın politikası doğrultusunda geride bıraktığı 17 yılda olduğu gibi gelecekte de Bodrum Yarımadası'nın lider, güçlü, güvenilir yayın kuruluşu olarak yayın hayatına devam edecektir. 

Tarafsız, objektif, cesur yayıncılık anlayışıyla bölgenin en çok takip edilen yayın kuruluşu olma özelliğini kurulduğu günden bu güne kadar koruyan Kent Tv’nin bu istikrarlı geçmişi reklam veren kuruluşlara da büyük bir tanıtım imkânı yaratmakta ve bölgenin ticari hayatına, bölgedeki ticari hareketliliğin devamlılığına çok önemli katkılar sağlamaktadır.  Tel    : 0252 3173030 (Pbx) Fax   : 0252 3170088 E-Mail: info@kenttv.net

Мы никоим образом не связаны с трансляцией “Kent TV” и не несет ответственности за их содержание. Все содержимое является собственностью “Kent TV” соответствующие владельцы.

У нас есть несколько предложений, чтобы вы могли найти свой любимый телеканал:

kent theater kent animal shelter kent place school kent state kent ct kent falls state park kent school kent state football kent connecticut kent falls brewery


отказ от ответственности - live-TV-channels является абсолютно законным и содержит только ссылки на другие веб-сайты в Интернете, которые делают доступными встроенные функции, такие как Youtube, Facebook, Filmon, Livestream, Dailymotion, ustream.tv ... Мы не размещаем и не загружаем какие-либо видео/медиа файлы, live-TV-channels не несет ответственности за законность содержания других сайтов, на которые ведут ссылки. Если у вас есть какие-либо юридические проблемы, пожалуйста, свяжитесь с соответствующими владельцами/хостерами медиа-файлов.

Top